23 Ekim
#12836055

D-Smart Servis Göndermiyor

20 Ekim tarihinde D-Smart sistemi kullandığımız televizyonumuz sinyal yok mesajı vererek kullanılmaz hale geldi. Aynı gün konuyu telefonla aktarıp servis talep ettim ve ücretini ödeyeceğimi de beyan ettim. 48 saat içinde servisin geleceğini beyan etmelerine karşın halen gelen giden yok. Bu arada defalarca telefonla aradım, web sayfalarından yazdım, bir sonuç yok. Bir servis numarası verdiler 3-4 defa aradım her sefer bekletip bekletip kapandı, ulaşıp konuşamadım.


Dün gece beni arayarak servisin yoğun olduğu için gelemediğini söylediler; aşağıdaki konuşma geçti aramızda ne zaman gelecek: belli değil servis hangi sıra ile geliyor. Ben pazar günü aradım, benden önce arayanlara halen gidemediği için mi bana sıra gelmedi: cevap yok. 48 saat içinde müdahale taahhüdünüz var servis bunu yerine getirmediği zaman yaptırımınız var mı: cevap yok.


Kısacası neden aradıkları bile belli değil, bir kez daha zamanımı çaldılar. Parasını ödediğim TV hizmetini 4 gündür kullanamıyorum, lütfedip ne zaman gelecekleri de belli değil. Beni en son arayan elemanın konuşma tarzı da ayrı bir problem, tekel konumundaki firmaların pervasızlığı ile konuştu.

Levent Levent 1.761 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Levent28 Ekim

    Bir hafta sonra servis geldi nihayet

Ziyaretçi Yorumları