12 Aralık 2015

D-Smart SD Yayınları Kapatması HD İçin Para Talep Etmesi!

D-Smart platformunun ilk kullanıcılarındanım zamanında 280 TL verip satın aldığım cihazı kullanıyorum. Satın alırken ekstra para, fatura yok diye satmışlardı bana. Şimdi 31/12/2015 tarihinde cihazımın kapatılacağını bildiren bir mesaj geldi. İzlemeye devam etmek için HD yayınlar için para talebinde bulunuyorlar. Kesinlikle para ödemeyeceğim ve hakkımı kanuni yollardan arayacağımı belirtmek istiyorum.

Adem 42 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Aralık 2015

    Değerli Abonemiz, Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi14 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön