16 Aralık 2015

D-Smart Sayesinde TV İzleyemez Oldum!

14.12.2015 tarihinde bayi gelip kurulum yaptı sözleşme o gün imzalandı. Dün sabah uyandığım da TV'de yayın yoktu, çağrı merkezini aradım. 30 dakika Ayar yaptık ve düzelmedi yapabileceği başka bir şey olmadığını iletti bayiyi aradım telefonlarımı açmadı. Tekrar D-Smart çağrı merkezini aradım. Bayiye ulaşamadığımı çağrı merkezinin sorunu çözemediğini ilettim. İptal istediğimi ilettim gelip uydu alıcınızı alın sözleşme imzalayalı 24 saat bile olmadı sorunlar başladı dedim. İptal birimine bağladılar N******* diye bir bayanla görüştüm. İptal sebebini açıkladım D-Smart kart numaramı aldı yayın düzeldi bir sorun olursa telefona beni isteyin dedi şimdi arıyorum 3 kişi ile görüştüm N*******e Hanım ulaşamadım.

Ebru 78 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi17 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17.12.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Ebru16 Aralık 2015

  Sonra tekrar aradım Oğuz bey açtı telefonu bir önce ki durumu anlattım fiziksel olarak bir şey yapamayacaklarını tarafımıza servis göndereceğini iletti. Fakat bunun içinde 45 TL servis ücreti + 10 TL'de uydu alıcısı ücreti talep etti saçmalığı anlayabiliyor musunuz demek ki siz insanları böyle dolandırıyorsunuz. Fakat 48 saatlik üyelik için 55+ 75 TL fatura ödememi bekliyorsanız daha çok beklersiniz.

 • Ebru16 Aralık 2015

  Bugün çağrı merkezinizi aradığımda destek alamadım aksine beni çıldırtmak için uğraştılar 3 günlük hizmet için benden cihaz değişim üceti ve teknik destek parası istediler 14 Aralık'ta da kurulum yapıldı. 15 aralıkta yayın alamadığım için iptal istedim çünkü teknik destek birimi çözemedi. İptal departmanı çözümledi iptalden vazgeçtim. Bu sabah uyandığımda yine yayın yoktu. Ve yine aynı hata teknik destek çözemediği için dün problemimi çözümleyen nadide hanım ile görüşmek istedim bağlamadılar. İptal talebi olması gerekliymiş iptal talebi açtırdım fakat istediğim kişiye değil gülşah diye birine aktardılar. Nadide hanıma aktarmasını söyledim aktarmadı inalaştı sinirlendim kapattım.

 • D-Smart Temsilcisi16 Aralık 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön