02 Eylül 2015

D-Smart Şampiyonlar Ligi Maçlarını Söz Verdi Yayınlamıyor!

D-Smart'ta ilk çıktığı yıllardan beri üyeliğim bulunuyor. İnternet, TV hizmetlerini kullandım. Paketini iptal ettirmeyi düşünsem de şampiyonlar ligi var diye özellikle paketimi ve uydu cihazını HD ye çevirerek 24 ay taahhüt verdim. Müşteri temsilcisi bayanla şampiyonlar ligini taahhüt boyunca izleyebileceğimi söyledi.


Maçlar D-Smart'ta diye verdiğim taahhüt şimdi boşa ödenen paradan başka bir şey değil. Müşteri temsilcisi arkadaşla biraz önceki görüşmemizde yayın haklarının D-Smart'ta olduğu söylendi. Ben bu taahhüdü verirken bu maçları izlemek istediğim için verdim. D-Smart'ın konuyla ilgilenmesini bekliyorum. Tüketici hakları hakem heyetine başvurmak zorunda kalmamalıyız bence...

Erhan 80 Okunma

Cevaplar

 • Erhan07 Eylül 2015

  Yanınıza kar kalır mı sanıyorsunuz

 • Erhan07 Eylül 2015

  D-smart kendini uyanık sanıyorsun, cin olmadan şeytan çarpmaya kalkmayın. Ben size tahhüt verirken ses kayıtlarında ne dediysem harfiyen yerine getirilmesini talep ediyorum. Bana söylenen cümle tahhüt boyunca şampiyonlar ligi izleyebileceğim söyledi. Tehtit eder gibi yok indirim bedelini ödersin cihazın parasını ödersin bunlarla çözüm üretilmez çözüm tüketici hakem heyetlerinde. Verilen sözler tutulacak. Her ay peşin peşin para yatırıyoruz.

 • D-Smart Temsilcisi07 Eylül 2015

  Değerli Abonemiz ; 17 Kasım 2014 tarihinde düzenlenen Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayın hakları ihalesine D-Smart ve Star TV katılmış, önceki yayın hakları dönemine kıyasla önemli oranda bir artış ile teklif sunulmuştur. Ancak yayın hakları, birisi açık yayın yapmak üzere, farklı iki kuruluş tarafından kazanılmıştır. Bununla beraber; Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın 2018 yılına, Galatasaray’ın ise 2020 yılına kadar olmak üzere, tüm hazırlık ve özel karşılaşmaları ile Şampiyonlar Ligi-Avrupa Ligi ön eleme maçları D-Smart ekranlarında yayınlanacaktır. Taahhütlü sözleşmenizden süresinden önce caymanız halinde taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar size sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamını taahhüt sonlandırma bedeli olarak talep ediyoruz. Bunun dışında fesih talebiniz nedeniyle herhangi bir cezai bedel talep etmemekteyiz. BTK internet sitesinde (www.btk.gov.tr) yer alan sıkça sorulan sorulardan “taahhütlü tarife aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim” alanında da bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Sözleşmenizde yer alan “ABONE, D-SMART uydu platform hizmetleri kapsamında sağlanan program, kanal ve içeriklerin, belirli dönemler için lisanslanmış ve tüketicilere sunulmakta olduğunu, abonelik süresi içerisinde söz konusu program, kanal ve içeriklerin lisans sürelerinin sona ermesi ve başkaca zorunlu nedenlerle program,kanal ve içeriklerin artık sunulamaması ve değişiklikler olması halinde D-SMART’ın bir sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.” Maddesi bu tür değişiklikleri açıklamakta olup sözleşmenin imzalanması ile tarafınızdan kabul edilmiş bulunmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. D-Smart olarak siz değerli üyelerimize her zaman olduğu gibi en kaliteli spor, film, dizi ve belgesel içeriklerini, yüksek kalitedeki yayın anlayışı doğrultusunda önümüzdeki dönemde farklı açılımlar ile sunmaya devam edeceğiz.

 • D-Smart Temsilcisi02 Eylül 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön