16 Eylül 2013 #2014213

D-Smart Reklam Yayınları!

Yaklaşık 3 yıldır D-Smart abonesi olarak televizyon kanallarını ücret karşılığı izlediğim halde, ulusal kanallardaki reklamlardan bıkmış birisi olarak D-Smart'taki yabancı kanallarda da ( Belgesel, Film vs. kanalları) yerli ürün tanıtım reklamlarını izlemek zorunda bırakılıyorum.


Bu durumda para ödeyerek reklam izlemiş oluyorum. Bu durumda D-Smart, ya üyelerden para talep etmesin veya indirim yapsın, yada orijinal programlardan yerli reklamları kaldırsın.


Yani bahsettiğim kanalları tamamen orijinal halde yayınlasın. Kendileri ile iletişim kurduğum halde sorun çözülmemiştir. Sözleşmeyi feshetmek istediğimde de taahhüt verdiğim için ayrıca para talep etmektedirler.

Nail 111 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz değerlendirilmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön