25 Mart 2013 #1703943

D-Smart Receiver Üyelik Aidatı!

D-Smart Dijital Platform üyeliğim şu an itibariyle 3.5 yılı doldurmaktadır. D-Smart üyeliğimi başlattığımda,firma ile 2 yıl sözleşme imzalamak karşılığında,2 yılın sonunda receiver tarafıma hediye edilecek ve üyelik aidatı alınmayacaktı.


Fakat 3.5 yılı doldurmayken üzereyken dahi halen receiver tarafıma aktarılmamış ve üyelik aidatı ödemeye devam etmekteyim. 10 TL/ay x 15 ay=150 TL fazla ödeme yapmış durumdayım. Konuyu D-Smart müşteri ilişkilerinde bulunan temsilciler ile defalarca görüştüm. Hepsi konun çözüleceğini bildirerek olumlu şekilde görüşmeyi sonlandırdılar fakat halen üyelik aidatı kesilmeye devam edilmektedir. D-Smart firmasının bu mağduriyetimizi gidermesini bekliyoruz.

Nazım 77 Okunma

Cevaplar

  • Nazım12 Mayıs 2013

    Merhaba, Firmanız, tarafıma vermiş olduğu taahütleri yerine getirmiştir. Keşke bu süreç hiç yaşanmasaydı fakat durum ile ilgili D-SMART olarak kendinize bazı tedbirler aldığınızı ve bende olduğu gibi diğer müşterileri mağdur durumda bıraklılmayacağını düşünüyorum. Bunun dışında çözümleriniz için teşekkürler.

  • D-Smart Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiş, memnuniyetiniz sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön