19 Nisan 2013

D-Smart Receiver İade Alınmıyor!

31.05.2010 tarihinde 24 ay taahhütlü olarak D-Smart HD üyesi oldum. Bugün Receiver'ı iade etmek istediğimde, müşteri hizmetleri diyor ki, aldığınız bayi ile görüşün, iade kabul ederlerse receiverı iade edin. Bayi mi aradığımda sistemde cihazı iade alacaklarına dair bir yönlendirme olmadığını, müşteri hizmetlerini arayarak iade için yönlendirme yaptırmam gerektiğini söylediler.

Müşteri hizmetlerini aradım tekrar, bayiniz, bayi hattını arayıp, yönlendirmeyi kendileri yaptırmaları gerekiyor dediler. Bayi mi tekrar aradım, yönlendirmeyi biz yaptıramıyoruz, geçenlerde de aynı şey oldu dedi. Oysaki ben abone olurken, 24 ay sonra cihazı iade edebilirsiniz denmişti. Hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

Murat 308 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön