10 Haziran 2015

D-Smart Paramı İade Etmiyor

D-smart para iadesi için internetten form doldurdum, 630 TL'lik bir alacağım var ama ne müşteri hizmetlerinden nede attığım mailler karşılığında bir geri dönüş alamıyorum. D-Smart bu parayı yatıracak mı bu konuda fikri olan yardımcı olabilecek biri var mı?

Baran 438 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi10 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak (https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri) linkten veya (https://dogantvdigital.com/Musteri-Hizmetleri) linkinden öncelikle bu ekran üzerinde D-Smart’tan alacağı bir para iadesi varsa TC kimlik numarası ve üyelik numarasını yazarak sorgulaması yapılmalıdır. Eğer bir alacağınız varsa; müşteriye ait isim bilgilerinin yanı sıra Banka adı, IBAN Numarasını bilgileri isteyeceği ekran gelecektir. İstenilen bilgiler yazılarak ve Gönder butonuna basılmalıdır. Bu işlem sonrasında gerekli kontroller yapılarak kısa bir süre içerisinde işlemler tamamlanacaktır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi10 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön