09 Nisan 2013 #1733694

D-Smart Online İşlemlere Giremiyorum!

Online işlemlere 3 haftadır giremiyorum. 3 haftadır da arıyorum teknik servis uğraşıyor diyorsunuz. Bugün yeniden aradım S**** Y. isimli müşteri hizmetleriniz yapabileceğimiz birşey yok diyor. Ne demek satana kadar böyle demiyordunuz sattıktan sonra yapabileceğimiz birşey yok diyorsunuz aboneliğimi de iptal ettireceğim, decoderinizi de bayii ye teslim edeceğim.

Ender 422 Okunma

Cevaplar

 • Ender10 Nisan 2013

  Merhaba; dsmart online işlemlere 3 haftadır giremiyorum. hesap bilgilerini ekle diyor. dsmart kart numaram ile portal şifresini giriyorum teknik bir sorun nedeni diyor. müşteri hizmetleriniz de benden başka coğu kişide de aynı sorun olduğunu ve bu sorunun blu ile başladığını söylüyor. sakın şimdi cevabınızda bir önceki gibi kıvırmayın çünkü sözleşmeyi tek taraflı cayma yolu ile tüketici mahkemesine veriyorum. hizmet alamadığım beyanı ile bütün kayıtlarınız, beni aradığınızda görüştüğünüz ses kayıtları ve sizi aradığımda verdiğiniz yanıtların ses kayıtları da mevcut. 3 kuruşa adam çalıştıracağız diye bebeleri mi oturtuyonuz o bilgisayarların başına.

 • Ender09 Nisan 2013

  siz zaten beni aradınız, güncelleme ile ne ilgisi var. benden başka cok kişinin de aynı sorundan yakındığını online işlemlere giremediğini bildirdiğinizi siz kendi ağzınızla söylediniz. insanları daha fazla kandırmayın sayın dsmart yöneticileri

 • Ender09 Nisan 2013

  İletişim bilgilerini güncelleyemediğim için zaten online işlemlerinize giremiyorum. her defasında tam 7 kez aradım teknik arızayı teknisyenlerimiz çözecek diyorsunuz 3 hafta oldu. nerede çözüm merak ediyorum. insanları kandırmayın.

 • D-Smart Temsilcisi09 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön