20 Nisan 2017 #8295517

D-Smart Onay Vermeden Taahhüt Yeniledi

D-Smart onayım olmadan taahhüt yeniledi! Mağduriyetin böylesini de görmemiştim, çok uzun bir zamandır üyesi olduğum ve artık nefret etme aşamasına geldiğim D-Smart onayım olmadan taahüdümü yenilemiş ve şu an iptal edemiyorum ve bir geri dönüş de sağlanmıyor.

Erdem 550 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi26 Nisan 2017

    Değerli Abonemiz, Şikayetinizde belirttiğiniz konuya istinaden görüşme kayıtlarınız incelendiğinde tarafınıza hatalı bilgi verildiği tespit edilmiştir.26.04.2017 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlayarak hatalı bilgilendirmeden dolayı Abonelik sonlandırma bedeli alınmadan üyeliğinizi iptal edebileceğiniz bilgisi verilmiştir.Şuan işlem sağlamak istemediğinizi daha sonra tarafımıza ulaşacağınızı belirttiğiniz için işlem sağlanmamıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi20 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın CEVAT T., 8295517 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön