14 Mayıs 2015

D-Smart Olmayan Hizmet, İptal Edilemeyen Üyelik!

Aylardır uğraşıyorum bir türlü sağlıklı hizmet alamıyorum kaç defa müşteri hizmetleri ile görüştüm. Kaç defa güya gelecek teknik ekip tarafından evde boşuna bekledim sonunda sabrım tükenip bari iptal edeyim boşa para veriyorum deyince 1000 tane bürokrasi çıkartıyorlar.


Bir telefonla yapılan üyeliğin iptali için ıslak imzalı dilekçenin iletilmesi lazım e-posta faks olmuyor ya elden bayiye ya da kurye ile sonra sisteme girilecekmiş onay mesajı gelecekmiş gelmezse öt olacakmış, gelince olacakmış. En sonunda bilmem kaç gün sonra ben tekrar bayiye gidip elden cihazları teslim edip imza atacakmışım. Böyle iptal süreci mi olur bu kadar zaman ayıramayacak nasıl olsa diye yokuşa sürüyorlar.

Yalçın 235 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.05.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön