16 Eylül 2015

D-Smart Olarak Verdiğiniz Kumandasından Uydu Cihazından Modemine Kadar Ürün Kalitesi!

Hizmetiniz sıfır şampiyonlar ligi ihalesini bile alacak kaliteniz yok. Sizin kurumunuzla çalışmak başlı başına bir kusurumuz ama bulaştık bir defa. Cihaz veriyorsun basıyoruz 20 dk sonra işleve geçiyor. Modem veriyorsun verdiğin modem 1 m mesafeden çekmiyor. Çektiği kadarını hiç söylemiyorum face ana sayfası bazen geçerken uğruyor falan.


Kurum olarak beni aramayın. Aradığımız zaman ulaşamadığımız, zar zor ulaştığımızda geçiştirecek müşteri hizmetleriniz tarafından aranmak istemiyorum. Burayı okuyan arkadaşlar benim tek tesellim. Sizden çözüm istemiyoruz artık.

Cem 210 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi26 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 26.10.2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi16 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön