04 Eylül 2013

D-Smart NTV Spor Smart HD Kanalını İzlemek İçin Ücret İstiyor!

D-Smart Maxi Paket HD üyesiyim. Paket içeriği olarak +18 yetişkin kanalları ve 4 adet sinema kanalı hariç tüm kanallar izlenebilir olacak dendi. Taki yaklaşık 2-3 ay öncesine kadar bir anda NTVSpor Smart HD adında bir kanal ortaya çıktı ve Normal Ntv Spor kanalındaki La Liga Maçlarının bir kısmı bu kanala aktarıldı. Yılbaşına kadar ücretsiz yılbaşından sonra dilerseniz Tek kanal pakete ek ayda 10 TL denildi.

Şimdi soruyorum D-Smart platformu örneğin bir gün çıkıpta Kanal D Smart HD kanalı açıp bütün dizileri bu kanala aktarsa buna da 10 TL dense o zaman bizim taahhüt imzalamamızın ne anlamı kaldı? Bizim tarafımızdan hiçbir şekilde değiştirilemeyen taahhüt Platform tarafından değiştirilebiliyor.

Ozan 137 Okunma

Cevaplar

  • Ozan15 Şubat 2014

    İlgili birimin cevabı nedir? 6 ay geçti aradan bir bilgilendirme rica ediyorum

  • Ozan07 Eylül 2013

    Bu şikayeti telefonla arayarak direkt olarak müşteri temsilcisine de yaptım fakat, yetkili kişi bana siz haklısınız demeye çekindi ve karşımda hep sessiz kaldı çözüm üretemeden bir yere yönlendirmeden şikayet talebi oluşturduk ve konuşmayı tamamladık. Benim isteğim bu şikayetin çözümünün en kısa zamanda bana bildirilmesi ya da taahhütümüzün yeniden düzenlenmesidir.

  • D-Smart Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz değerlendirilmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön