17 Ekim 2016 #6684307

D-Smart Net'i Talebimiz Olmadan Kapattılar ve Üstüne bir de Borç Çıkardılar

Talebimiz olmadan internetimiz kapatılmıştır. Ve bunun kapatıldığını çağrı merkezini aradığımda öğrendim. İnternetimin kapatılması için herhangi bir talebimiz olmadığı halde internetimin kapatıldığı üstelik sözleşmem devam ederken bu işlemin yapıldığı. Bir de bunun üstüne 500 kusur TL bizden para istendiğini belirtmek isterim. Sadece televizyon bağlantısından kurulum esnasında vazgeçtim ve onunla ilgilide herhangi bir sözleşmemin olmadığını belirtmek isterim. İnternetimin kapatılmasına dair herhangi bir bir yazılı ve sözlü bir talebim olmadığı var ise böyle bir belgenin tarafıma gönderilmesini isterim.
İnternetimin kapandığından bu yana 8 ay geçmesine rağmen tarafıma bir borç belgesi gönderilmediği eğer borçlu isem tarafıma bu belgenin gönderilmesini istemekteyim.

Kazim 275 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön