20 Ekim 2016

D-Smart Net Yeni Kurulum Ve İnternet Bağlantısı

30.09 tarihinde D-Smart Hoşgeldin kampanyasına üye oldum. Yaklaşık 20 gün geçmesine rağmen hala internet bağlanmadı. Daha önce 18.10 için bağlanacağı bilgisi verilmesine rağmen bağlantı için kimse gelmedi. Sonrasında 01.11 olarak tekrar tarih verildi. Basit bir bağlama işlemi için 1 ay interneti beklemek durumundayım. Bir ay sonrada internetin kesin olarak bağlanacağının garantisi yok.


İş nedeniyle internete ihtiyacım olduğundan mağdur durumundayım. Bu arada aboneliğimin sadece TV olarak değiştirilmesini istesem de olumlu yanıt alamadım. İlgili durum çözülmezse gerekli mercilere de şikayette bulunacağım. Daha yeni üye olmama rağmen böyle bir sorun ile karşılaşmam gerçekten servis kalitesinin nasıl olduğu ile ilgili açık bilgi veriyor.

İlker 1.420 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi07 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış olup 01.11.2016 tarihinde D-Smart İnternet aboneliğinizin aktivasyonu tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi20 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön