12 Ekim 2016

D-Smart Net Yalan Söylenerek Değiştirilen Hesap Ve Gelen Fatura!

1-2 ay öncesinde **internet kullanırken 0850 480 ***numarasından aranıp taahhüt süremin dolduğunu ve faturamın normal fiyata döneceği söylendi ve paketler sıralandı. D-Smart'ı seçerek geçişimi yaptılar, fakat 1 ay sonra***'dan gelen 350 liralık fatura ile aslında süremin dolmadığını, kandırarak geçişimin yapıldığını fark ettim. Öncelikle burası sizin bayiniz ki böyle bir şeye yetkileri var ve geçiş yapıyorlar. Yanlış bilgi ve kandırarak geçişim yapıldığı için bana gelen 350 liralık fatura bedelinin karşılanmasını istiyorum. Bu sorunumu kendime ait 1 milyonu aşkın abonemin bulunduğu sosyal medya hesaplarından her gün dile getireceğim ve tüketici mahkemesine başvuracağım. Bu sorunumu dile getirmek için çağrı merkezinizi aradım, yaklaşık 1 saat beklememe rağmen hala bağlanamamaktayım.

Tunahan 350 Okunma

Cevaplar

 • Tunahan21 Kasım 2016

  360 lirayı ödedim ve 1 hafta olmadan internetim tamamen kapatıldı. Ev telefonu tamamen kapatılmıştı pakette yok diye fakat telefon kapatılınca hat Telekom tarafından iptal ediliyormuş 3 haftadır internetim yok ve kullanmadığım halde 120 lira daha fatura çıkardı d-smart, yeni internet hesabı açılması gerektiğini söylüyorlar ve ilk başta yeni hesap açıldığında geçiş olmadığı için 360 liralık ödememin indirimi olmayacağını söylediler artık çıldırmamdan sonra işleme alıncak dediler fakat 48 saat sonra yeni hesap açılcak demelerine rağmen 96 saat oldu hala açmıyorlar indirim yapacaklarıda şüpheli, toplamda 500 liradan fazla para ödedim hiç bir şey yokken ortada ama şu an internetim bile yok gerçekten çok kaliteli bir firma geçin sonra hayattan soğuyun bi daha d-smartla hayatta işim olmaz.

 • Tunahan03 Kasım 2016

  Evet tekrardan aradım ve bana tek söylenen bu 360 liralık faturayı yatırıp dekontunu onlara fakslayıp sadece 200 lirasının her ay faturalardan ufak ufak düşürülerek yansıtılacağıdır ve bunun içinde 5 günüm kaldığı eğer yatırmazsam bu hakkımında gideceği söylenmektedir. Ben neden şimdi durup dururken 360 lira vermek zorundayım? Aradaki 160 lirayı neden ödüyorum? Ki bu da taksit taksit indirim olarak gelicek, tamamen kendi bayilerinin dolandırıcılığını kullanıcıya yansıtıyorlar.

 • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 18.10.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi12 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön