21 Ekim 2016 #6738283

D-Smart Net Sonradan Bildirilen Borç!

Yaklaşık 5 yıldır D-Smart abonesiyim. İlk başlarda aboneliğim internet +tv üzerindendi. Daha sonra özel sebeplerden dolayı internetimi kapattırıp TV üzerinden hizmet almaya devam ettim. 2013 yılından beri bu şekilde kullanmaktayım. Şimdi internet talebinde bulunduğumda iptal ettirdiğim internet aboneliğinin yasal takipte olduğu bilgisi verildi. Bugüne kadar hiçbir şekilde bana borcum olduğu tebliğ edilmemiş, müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede abone numarası üzerinden iletişime geçtiklerini abone numarasına ait bilgilerimin güncel olmadığı bilgisi verilmiştir. Nasıl bir anlayıştır ki D-Smart aboneliğim devam etmiş olmasına rağmen, bilgilerim güncel olup her ay düzenli mesaj alırken bana böyle bir borcun varlığının bilgisi verilmemiştir.

Esen 1.801 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi29 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön