21 Ekim 2016 #6739591

D-Smart Net Siz Bu İşi Beceremiyorsunuz

2 aylık süreçte yazlığıma bağlattığım 1 hafta sonrada arızalanan internetimin arızasını gideremediniz, beni bıktırıp nakil işlemi verdiğimde de nakil işlemini de 1 aydır yapamıyorsunuz. Üstelik bu süreçte fatura çıkarıyorsunuz. Defalarca buraya ve telefonunuza bıraktığım kayıtlarımı sonuçlandıramadınız. Boş port olduğunu bile bile göre göre boş port yok diyorsunuz. Başka firmanın alt yapısını kullandığınız için müşterilerinize sağlıklı cevap veremiyorsunuz. 4 aydan beridir sizin yüzünüzden interneti doğru dürüst kullanamadım kaybım inanılmaz büyük. Üstüne üstlük bir de fatura ödettirmeye çalışıyorsunuz. Veremediğin bir internet hizmetinin faturasını benden nasıl istersiniz? Size internet bağlattığıma binlerce pişman oldum. Müşteri temsilcinize bağlanmak için bir kere tam 1 saat 20 dakika inat ettim bekledim. Bu nedir ya?

Okan 572 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Abonemiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Nakil talebinizi iletmiş olduğunuz adreste uygun port olmaması sebebi işlemleriniz tamamlanamamaktadır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön