26 Ekim 2016 #6770902

D-Smart Net Port Bağlantısı Yapılmıyor!

2016 Mayıs ayı başından başka binaya taşınacağımdan dolayı D-Smart firmasına nakil işlemi için başvuruda bulundum. Taşındığım bina yeni olduğu için Temmuz ayı başına kadar itibaren alt yapı bekledik. Temmuz ayı başında alt yapı geldi. Daha sonrasında port beklendiğini ve sırayla işlemin yapıldığı bilgisi iletildi. Bu süre zarfında defalarca D-Smart'ı aramama rağmen bu işin Türk Telekom ile ilgili olduğunu ilettiler. Ağustos ayı ortasında Türk Telekom Pendik ile iletişime geçtim. Kendileri boşta 1 port olduğunu ve D-Smart'daki ilgililer Türk Telekom Pendik ile irtibata geçtiklerinde yardımcı olacaklarını ilettiler. O gün D-Smart firmasını 4 kez arayıp durumu iletmeme rağmen, not aldıklarını ve arka kısımdaki yetkililerin ilgileneceğini bildirdiler. Ancak kimsenin iletişime geçmedi. Hala internetim yok.

Melih 510 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Abonemiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Nakil talebinizi iletmiş olduğunuz adreste uygun portun olmaması sebebi işlemleriniz tamamlanamamaktadır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi26 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön