06 Ekim 2015

D-Smart Net İşlemler Sırasında Zorluk Çıkarmaları

D-Smart'a eylül ayı içerisinde üye olmuş bulundum ve reklamlarındaki gibi söyledikleri siz hiçbir şey yapmıyorsunuz biz hallediyoruz dediler fakat 10 gün gönderdikleri tüm belgeleri imzalamama rağmen 10 gün sonra arayıp internet başvurumun düştüğünü söylediler. Sonrasında her konuştuğum ve ünvanları müşteri danışmanı olan çalışan farklı şey söyledi. Bu çalışanlar henüz telefon bağlamamaktadır ve telefonu bağlıyoruz adı altında telefon görüşmesini sonlandırmakta ve sizin telefonda gereksiz beklemenize neden olmaktadır. Telefonla ulaşılan internet danışma kısmı hiçbir yere ulaşmıyor. Sürekli aynı şeyleri dinleyip duruyorsunuz.

Sonuç olarak üyeliğimle ilgili verilen hizmet gayet başarısız.

Sezgin 457 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi26 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26.10.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi06 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön