26 Ekim 2016 #6770053

D-smart Net İnternet Arızası Ve Fatura

2 haftadır internetim ile ilgili kopmalar yaşıyorum. Daha önce defalarca uzaktan bağlantı yoluyla internetteki kopmaları mı halletmeye çalıştılar ve kopmaları düzeltemediler. Bugün itibari ile sorunum hala devam etmektedir. Türk Telekom yetkilileri bina girişinden yaptığı ölçümlerde hattan kaynaklı bir sorun olmadığını belirttiler. D-Smart ise benden bir elektrikçi ile sorunumu halletmemi istediler. Ben de elektrikçi çağırıp hattımı yeniden bağlattım ve kopma sorunum hala devam ediyor.


Geçtiğimiz 2 Pazartesi D-Smart'tan bana 2 kere saat sabah 10:00'da randevu verildi ve gelinmedi. Biz gelecekler diye eve insan dikiyoruz. İşimizden izin alıp, evde hapis gibi adamların gelmesini bekliyoruz. Ne gelen var ne giden. Kopmalarım hala devam etmekte ve internetimi 2 haftadır kullanamadım. Benden faturanın parasını alacaklar, hem de bir sorun ile karşılarına gittiğimizde ilgilenmeyecekler!

Okan 471 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 31.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi26 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön