01 Kasım 2016

D-Smart Net 2 Haftadır Bağlantı Yapamadı

16.10.2016 yaptığım başvuruda kurulumun 2-4 gün içinde gerçekleşeceğini söylemlerine rağmen, 2 hafta oldu hala bağlantı gerçekleşmedi. İlk hafta randevu vermelerine rağmen müsait zaman bulup gelemediler. Müşteri hizmetlerine durumu bildirmem üzerine modem olmadığı, gerekli bağlantıları yaptıklarını, modemi yollayacaklarını belirttiler. Kurulum yapacak firma modem geliyor kargoda diyerek 2. hafta da beni oyaladı.


Hafta sonunda tekrar şikayetim üzerine modemin olmadığı ortaya çıktı. Yani kargoya falan verilmemiş. Ve başka firmaya yönlendirildim. Süreç tekrardan başladı. Bu hafta da yetişeceğini sanmıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen 'sizi anlıyoruz' deyip çözüm üretecek bir personelle karşılaşmadım. Daha hizmet bile almadan kurulum aşamasında bu firmanın söylemlerinde durmayan çözüm üretemeyen bir firma olduğunu anladım. Üye olduğum için çok pişmanım .

Zeynel 895 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi07 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi01 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön