17 Nisan
Yorum Yap
#11856376

D-Smart Ne Arayan Var Ne Soran!

Geçtiğimiz Şubat'ın 2 sinde iki yıllık D-Smart sözleşmem bitmesine yakın 28 ocak'ta yetkili bayide üyelik iptalimi gerçekleştirmeme rağmen mart ayı faturası diye adresime fatura gönderilmiş. Zorlukla ulaştığım müşteri temsilcisi 24 saat içinde dönüş yapılacak dedi. Ama henüz arayan olmadı.

Sinan Sinan 537 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

 • Sinan20 Nisan

  Aboneliği kapattıktan aylar sonra gönderdiğiniz fatura için; siz önce ödeyin sonra kullanmadığız kadar kısmını düşeriz gibi bir cevap verdiniz. Ben kullanmadığım bir şeyin hesabını niye ödeyeyim. Faturamı iptal edin bu iş kapansın. Yoksa her gün burada yazacağım. Tüketici Hakları'na müracaat edeceğim son olarak.

 • Sinan18 Nisan

  . Fatura ödemesini yapmanız durumunda kullanım sağlanmayan İnternet bedellerinin iadesini talep edebilirsiniz. Dendi. Geri iade olacak kullanmdığım bir faturayı niye ödeyeyim.

 • D-Smart Temsilcisi18 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.Fatura ödemesini yapmanız durumunda kullanım sağlanmayan İnternet bedellerinin iadesini talep edebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Sinan18 Nisan

  Henüz tarafıma bir bilgi verilmedi

 • D-Smart Temsilcisi17 Nisan

  Değerli Müşterimiz Sayın SINAN Ö., 11856376 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları