19 Ekim 2016 #6720562

D-smart Nakil İşlemi Yapılamıyor!

Nakil işlemleri için bugün müşteri hizmetlerinizi 3 defa aradım. İlk aramamda söylediğim adres veri tabanında bulunmadığı ve bu adreste fiber net olmadığı bilgisini aldım. 2. aramamda S*** internet sitesinde nakil edilecek adresimde fiber net olduğu bilgisini paylaşmama rağmen bana hiçbir çözüm bulmadan konuşmayı sonlandıran bir müşteri hizmetleri ile konuştum.


Son aramamda ise sistemin yanıt vermediğini tekrar aramam gerektiği bilgisini aldım. Günde 3 defa arayıp hepsi en az 20 dk'dan oluşan konuşmalardan sonra işlemimi gerçekleştiremedim. S*** fiber netini kullanmanıza rağmen S*** ile aynı veri tabanının kullanmadığınız için binada fiber net olduğunu D-Smart'a bir türlü anlatamadım. S***'nın sitesinden aldığım ekran görüntüsünü de dilerseniz paylaşabilirim. Belki bu sizi binamda fiber net olduğuna ikna eder!

Yasemin 405 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi19 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön