17 Eylül 2015

D-Smart Nakil İşlemi Problemi!

09.09.2015 tarihinde D-Smart müşteri hizmetleriyle görüşüp internetimi nakil ettirmek istediğimi söyledim. Nakil işleminin 5 iş günü içerisinde gerçekleştirileceğini işlemleri başlattıklarını söylediler. 5 iş günü bitiminde tekrar aradım ve bağlantımın yapılmadığını söyledim. Bu seferde 7 iş günü dediler. Neyse 7 iş günü bitiminde tekrar arayıp bağlantımın gerçekleştirilmediğini söyledim.

Bu seferde suçu Türk Telekom'a atıp gelmeleri gerekiyordu dediler. Ertesi gün tekrar aradım bir sorun olduğunu nakil işlemini 15.09.2015 tarihine güncellediklerini ve 5 iş günü daha beklemem gerektiğini söylediler. Yarın evimde internet bağlantım olmazsa 4 adresiminde D-Smart'tan aldığı hizmeti kapattıracağım.

Yusuf 76 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Abonemiz, Nakil talebinize istinaden 1792330169 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 07.10.2015 tarihinde nakil işlemleri tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi17 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Yusuf16 Eylül 2015

    Ayrıca müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bana altyapısal bir sorun olduğunu söylediler. Kendilerine aynı binada benimle aynı d smart interneti kullanan ve benim 1 ay önce bu adreste bu interneti kullanabildiğimi söyleyip adresimde herhangi bir fiber altyapı sorunu olmadığını söyledim. Bu sefer müşteri hizmetlerindeki kişi bilmiyorum gibi absürd bir cevap verdi. Yarın itibariyle internet bağlantım açılmadığı takdirde 4 adresiminde sözleşme bitiminde d smartla ilişkisini keseceğim. Çünkü şunu çok iyi biliyorum ki adresim doğru olmakla beraber hiçbir altyapısal sorun yoktur ve yapılacak işlem en uzun 2 dakika sürmektedir. Cayma parası istenirse mahkeme yolunu kullanacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön