25 Ağustos 2015

D-Smart Nakil İşlemi Gerçekleşmiyor

2013 Ağustos ayında Malatya ya tayin olmamdan dolayı taahhüdüm olduğu için nakil ettirdiğim D-Smart TV ve internetten aylarca hizmet alamamış yine buradan şikayetimi dile getirmiştim o süreçte çözüm buldular taahhüdüm bitti ve yenilemedim şimdi sene 2015 yine avı taşıdım ve taahhüdüm olmadığı için iptal ettirmek istedim ancak beni arayarak cazip tekliflerle dilekçe gönderdiğim kapatma isteğimi iptal ettirdiler ve 2 aydır defalarca aramama rağmen halen nakil olmadığı gibi fatura gelmeye devam ediyor kapatma dilekçemde bile belirttiğim halde hala nakilimi yapmadılar.


2 aydır evimde internetim yok ve her aradığım da farklı bir kişi çıkıyor ve hiçbir işlem yapılmadı diyor şaka gibi... .

Emrah 1.288 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi11 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Emrah08 Eylül 2015

  3 ay önce evimi taşıdım iptal ettirmek istediğim D-Smart ve D-Smart internet üyeliğimi yalvar yakar vazgeçirdiler bana yalına geçireceklerini nakil yapacaklarını söylediler seda isimli hanım verdiği hiçbir sözü tutmadı 3 ay boyunca evde internet hizmeti kullanamadım bana Telekom daki hattımı da iptal etmemişler oradan da fatura geldi daha sonra Eylül basında Esra hanım aradı tüm mağduriyetimi gidereceğini söyledi 3 aydır internet kullanmadığım halde fatura geldi 3 aydır Telekom dan da telefon kullanmadığım halde fatura geldi şimdi arıyorum Karşımda muhatap yok her defasında değişik teklifler yaparak vazgeçiriyorlar sonra hiçbir şekilde verdikleri sözleri tutmuyorlar yazıklar olsun... .

 • D-Smart Temsilcisi25 Ağustos 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Emrah25 Ağustos 2015

  Beni zorla üye yapan ve isminin seda olduğunu yetkili olduğunu bundan sonra bir sikinti yasamayacagimi dile getiren hanim efendinin insallah gozleri goruyordur bunlari

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön