11 Mart 2016

D-Smart Müşteri Memnuniyetsizliği

Yaklaşık 4 yıldır D-Smart TV ve internet üyesiyim. İki yıllık taahhüt yeniledim geçen sene. Bir yıldan az bir süre taahhüdüm kaldı ilk yaptırmış olduğum taahhüt süresi bittiğin de yenilemek için kampanya adı altında yan oda üyeliğine benden 15 TL istediler bende gereksiz diye düşündüm almamıştım. Ama şimdi yan oda üyeliği istiyorum fakat aylık 35 TL istiyorlar zaten aylık 80 TL gibi bir ödeme yapıyorum 35 TL çok fazla değil mi? Bu sorunumun çözülmesini ve bu tutarı sizin uzun süreli bir müşteriniz olarak daha düşük bir fiyatla indirim şeklinde kullanabilmeyi istiyorum. Yoksa mecburen 4 ay sonra taahhüt bitimin de platform değiştirmek zorunda kalacağım. Bu arada sizin servis anlayışınız ve ürünleriniz den gayet memnunum.

Nuri 97 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 12.03.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi11 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön