24 Ağustos 2015

D-Smart Müşteri İlişkileri Dönüş Yapacağız Diyor Yapmıyor!

D-Smart müşteri ilişkilerine yayın kalitesinin kalitesizliği üzerine mail attım. Canlı destek hattı üzerinden sürekli mail ile ilgili bilgi beklediğimi bildirdim. Her seferinde canlı destekteki personeller ilgilenildiğini ve cevap verileceğini belirttiler. Maile 4 gün sonra yalan içeriklerle dolu bir cevap verildi.


Bende çağrı merkezi üzerinden bu durumu anlattım 4 kere görüştüm. Her görüştüğümde ilgili birimin bana dönüş yapacağını söylediler aradan 8 gün geçti arayan soran yok. Kesinlikle bir problemde yanınızda değiller ve paracılar.

Erhan 77 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi10 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön