07 Eylül 2013 #1999752

D-Smart Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

D-Smart müşteri hizmetleri personeli yaklaşık 45 dakika hatta bekleterek hiçbir firmanın yapmadığı hizmet anlayışı yaptığı için (sıfır hizmet ) kınıyorum. Doğan yayın holding'in vizyonu, misyonu çalışma politikaları, müşteri hizmetleri, çalışan personelleriyle sınıfta kaldığını, şirketin tamamen maddi çıkarları doğrultusunda ilerlediğini düşünüyorum.

Harun 55 Okunma

Cevaplar

  • Harun10 Eylül 2013

    D-Smart Yetkilileri! İletişim Bilgilerimin Güncellenmesi söz konusu değildir. Hafta içi 12:00 / 18:00 Saatlerinde ararsanız ulaşabilirsiniz! Öncelikle 45 dakika Hatta bekleterek Hiç bir firmanın yapmadığı yapamadığı hizmetin cevabını vermelisiniz!,Takım liderine bağlanacagımı söyleyen Satış Departmanından Hilal Hanım neden Verdiği sözü yerine getiremedi, niye sizden kaynaklı Yayın probleminin sıkıntısını ben çekiyorum.. Reklam yapmayı çok iyi biliyorsunuz,7 yıldır D-Smart kullanıcımızsınız,150. şanslı müşterimizsiniz gibi Jarbonlu kelimelerle Şu Kanalları,Paketleri indirimli kazandınız diyorsunuz,Satış yapmaya çalışıyorsunuzda,Kanal yayın akışımı kalitesini,kanallarımı bozuyorsunuz bunun cavabını istiyorum!!

  • Harun10 Eylül 2013

    D-Smart Yetkilileri! İletişim Bilgilerimin Güncellenmesi söz konusu değildir. Hafta içi 12:00 / 18:00 Saatlerinde ararsanız ulaşabilirsiniz! Öncelikle 45 dakika Hatta bekleterek Hiç bir firmanın yapmadığı yapamadığı hizmetin cevabını vermelisiniz!,akım liderine bağlanacagımı söyleyen Satış Departmanından Hilal Hanım neden Verdiği sözü yerine getiremedi, niye sizden kaynaklı Yayın probleminin sıkıntısını ben çekiyorum.. Reklam yapmayı çok iyi biliyorsunuz,7 yıldır D-Smart kullanıcımızsınız,150. şanslı müşterimizsiniz gibi Jarbonlu kelimelerle Şu Kanalları,Paketleri indirimli kazandınız diyorsunuz,Satış yapmaya çalışıyorsunuzda,Kanal yayın akışımı kalitesini,kanallarımı bozuyorsunuz bunun cavabını istiyorum!!

  • D-Smart Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 10/09/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön