07 Mart 2013
Yorum Yap
#1670314

D-Smart Müşteri Hizmetlerine Ulaşamadım!

Kredi kartından bir süredir D-smart adına 22, 99 TL'lik kesintiler yapılıyor. Konunun ne olduğu nasıl kapatılacağı nereye başvurmamız gerektiği hakkında D-smarta bir türlü ulaşamadım muhatap bulamadım ve ayrıca mail atmak pek mümkün olmuyor her nedense hep güvenlik kodunu yanlış yazmış oluyorum verilen 850'li numaralardaki sadece abone olabilirsiniz uyarıları var. D-smarttan nasıl bir hizmet aldığımızı ve bu ödemeyi yaptığımızı bilemiyorum.

Sevilcan Sevilcan 49 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi21 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 21.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Sevilcan19 Mart 2013

  verdiğiniz numara sadece üyeyseniz ya da üye olacaksanız çalışıyor sanıırm.üye numaram yok decoderim yok uzaktan kumandam yok...sadece hesabımızdan kesilen para var.telefonla ulaşamıyorum nasıl çözeceksiniz bu işi bilmiyorum. Kimin adına ne ödüyoruz ???? Sevilcan Bilgin

 • Sevilcan16 Mart 2013

  merhaba, tarafınızdan aşağıdaki maili aldım; E-postanızda belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili sistemimizde gerekli kontrollerin sağlanabilmesi için smart kart numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. D-smart kumandanızda MAVİ renkli tuşa bastığınızda smart kart numaranız ekranda yer alacaktır. ve daha önce yazdığım gibi ne kumandamız ne de d smartla alakalı herhangi bişeyimiz var...Hiç olmadı.kredi kartımızdan kesilen tutarlar ile ilgili Acil bilgi rica ediyorum.Teşekkürler.

 • D-Smart Temsilcisi07 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları