08 Ağustos 2016

D-Smart Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor!

Basit bir nakil işlemi için teknik servis çağırdım. Ancak bir ay ne gelen ne giden oldu ne de arayan. Sonra arayıp üyeliği iptal ettirmek istedim muhatap bulamadım. Twitter'dan Doğan Holdingi etiketleyip eleştirince hemen döndüler ama hala sorunu çözmediler. Aboneliğimi iptal etmek isteyince sanki iptal istememişim gibi avantajlar, hediyeler sundular.


İptalde diretince de dilekçe yazılması gerektiğini söylediler. Yaklaşık iki aydır hizmet alamıyorum. Ancak faturaları zorla ödetiyorlar ve müşteri hizmetleri konuyu çözemeyeceklerini söyleyip duruyorlar. Bir üst yöneticilerini telefona istediğimde mümkün olmadığını söylüyorlar.

Bulent 156 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.08.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön