04 Mayıs 2013 #1778582

D-Smart Müşteri Hizmetleri Telefonda Yanlış Bilgi Veriyor!

D-Smart müşteri hizmetlerinden aradılar, eski müşterilerimize özel kampanya yapıyoruz dediler. Bütün kanallar dahil, 20 TL önerdiler. Kabul ettim. Sonra cihaz geldi. Bazı kanallar yok. Neden yok diye sorduğumda, o kanallara ayrıca para ödemem gerektiğini söylediler.(halen 24-25 TL'ye aynı diğer aboneliğim var) Öyle anlaşmadık dediğimde, siz bilirsiniz dediler. Ben de aboneliğimi sonlandırdım.


Böyle çalışan bir firmadan hizmet alamam dedim. Sonra konuşmayı dinlemişler,haklı olduğumu söylediler, ama o fiyata olmaz dediler. Üstelik, eksik kanallara rağmen, fiyatın yinede iyi olduğunu söylediler.Kabul etmedim. Ödeyemeyeceğinden değil, sizin tutumunuzdan dolayı kabul etmiyorum dedim. Anlamadılar

Nuri 104 Okunma

Cevaplar

  • Nuri28 Haziran 2013

    Dsmart firması arayacağız dedi.. ama ne aradı ne de sordu.. sadece burada ilgileneceğiz deyip şirin gözükmeye çalışıyorlar.. belki onlarda haklı.. o kadar çok bu durumda müşterileri var ki.. onlarda yetişemiyorlardır.. müşterilerini telefonla arayıp ucuzuna satmak sonra da sattıkları kanallar açmayıp, neden yok diye sorduğunuzda ekstra para öderseniz açarız demek ki gibi politikaları var.. Dikkatli olun bu firmaya karşı.

  • Nuri28 Haziran 2013

    Dsmart firması, göstermelik olarak sorunla ilgileneceğim diyor. İlgileneceğiz demelerine rağmen, ilgilenmediler. Burada yaptıkları sadece hoş gözükmeye çalışmak. ÜStelik, hiç bir şey olmamış gibi telefonla arayıp size yeni ürün satalım dediler. Dürüst olmayan firmalardan alışveriş yapmıyorum, şimdi ucuza sattığınızı söyleyeceksiniz sonra sattık dediğiniz kanalları açmayıp para isteyeceksiniz dedim. Dsmart firması da haklı. Devlet mi var ki tüketici hakları korunsun. Dsmart'ın dürüst satış politikası mı var ki müşterilerine saygı duysun.

  • D-Smart Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön