29 Kasım 2013

D-Smart Müşteri Hizmetleri Personel Davranışı!

Yaklaşık iki buçuk ay önce D-Smart müşteri hizmetlerinden D-Smart Net kullandığım için bana D-Smart HD maxi TV paketini 30 TL fiyatla 12 ay boyunca kullanabileceğimi yetişkin kanalları ve sinema kanalları hariç diğer kanalların ve NTV Smart Spor NBA TV'de dahil olmak üzere tüm kanalları izleyebileceğim söylendi.


30 lira net ve 30 lira maxi TV için toplam 60 TL faturam gelecekti. Onca müşteri temsilcisiyle konuşma rağmen hatta kötü tek bir kelime söylemediğim halde suratıma telefonu kapatınız. Burada anlattıklarım bu olayım sadece %10'u işin kötü tarafı hizmet almadığım halde para ödedim onunda geçtim bir tek futbolcu bile izleyemedim.

Mustafa 81 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa30 Kasım 2013

    2,5 ay boyunca konuşmadığım müşteri temsilcisi kalmadı hoş hepsi ekranda ne görüyorsa onu okuyorlar hiçbir yetkileri yok ve hiçbir şekilde beni cevaplarıyla tatmin edecek açıklama yapamıyorlar. unutmadan şunu da biz dakilarca beliyoruz hatta birden fazla arama yapıyoruz anca bir müşteri temsilcine ulaşabilirken onlar arıyor bana ulaşamayınca biz aradık açmadınız oluyor ben seni her aradığımda sen anında çıkıyor musun ki telefona ben açmayınca sanki suç işlemiş gibi yüzümüze söyliyorsunuz kaldı ki ben 24 saat süreyle çalışan biriyim onu da geçtim açamadıysam bil ki müsait değilmişim yukarda bir de numara vermişsiniz arayalım diye 2,5 ay aradık da ne oldu D SMART !!!

  • D-Smart Temsilcisi29 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön