21 Mart 2013 #1698723

D-Smart Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmıyor!

Bundan önceki şikayetime istinaden bana bildirdikleri ilk 3 ay 36 diğer aylar 59. 90 olan 12 aylık taahhütümü ( konuşma kayıtlarımdan sabittir) 24 aylık taahhüt ve ilk fatura 58. 80 fatura göndermeleri ve bu nasıl oluyor diye müşteri hizmetlerini aradığımda 24 ay abone yaptıklarını ve 12 aydan sonraki faturaların 73 tl olarak geleceğini belirtmelerinden sonra müşteri hizmetlerinin denetlenmediğini ve kafalarına göre iş yaptıklarını artık iyice anladım bana döneceklerine söylemelerine rağmen hala dönen ve yanlış kampanyaya abone ettik diye ne arayan ne soran var.

Kadir 87 Okunma

Cevaplar

 • Kadir11 Nisan 2013

  iptal ettirip kurtuldum artık.. başka firmayla modem hediyeside aldım aylık 20 tl eksikte veriyorum aynı bağlantıya

 • Kadir30 Mart 2013

  iptal edin diom hala iptal etmediler.. abone iptal merkezindeki bayan görgüsüz riyakarın teki.. bişey bildigide yok.. kuru laf kalabalıgı.. müşteri hizmetleri herbiri bi telden çalıo.. bu şirketi amirleridemi denetlemio anlamış deilim.

 • Kadir25 Mart 2013

  D-Smart Net kafalarına göre istemediğim halde 24 aylık taahhütlü olarak abone yaptılar.. defalarca aramama rağmen böyle bir kampanya (kampanya dedikleri hiç bir sağlayıcıda olmayan fahiş fiyat) kabul etmediğimi, kabul ettiğim kampanyanın 12 aylık olarak bana bildirdikleri , bunu kabul ettiğimi gönderdiğim ıslak imzalı kargo gönderisinde ve tel kayıtlarımda da mevcuttur, zorla biz istediğimiz kampanyaya abone yaparız müşterinin abone olmak istediği kampanya bizi ilgilendirmez, bizi bağlamaz.. demeleri.. ve o zaman aboneliğimi iptal edin dediğimde henüz 1 aylık fatura için 36 tl lik faturayı 85 tl ye çıkarmaları.. tamamen aboneliğimi iptal edin dememe rağmen iptal etmemeleri..

 • D-Smart Temsilcisi21 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön