31 Ekim 2015

D-Smart Müşteri Destek Hattından Şikayetçiyim

D-Smart tüm kanallarının açık olduğu full paketi kullanıyorum. 2 ay önce film kanallarında sinyal problemi yaşadım. Film kanalları sinyal zayıf yazıyor açılmıyordu. Müşteri destek hattını arayıp sorunumu bildirdiğimde, teknik desteğin eve gelmesi gerektiği söylendi. Müsait olmadığım için çağıramadım ama sorunum teknik desteği çağırmadan kendiliğinden düzeldi.


Müşteri temsilcisine güvensem teknik destek için boş yere ücret ödemiş olacaktım. Şimdi tekrar aynı sorunu yaşıyorum ama müşteri temsilcilerine güvenim kalmadı, sorunumu doğru şekilde çözebilecek işinde daha uzman kişilerin çalıştırılması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca müşteri destek hattını arıyorum yarım saattir cevap alamıyorum.

Kemal 126 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi05 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi02 Kasım 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön