22 Nisan 2014

D-Smart Mükerrer Fatura Ödemesi ve Yayın Kesilmesi

D-Smart'a ekim ve aralık aylarında iki ayrı bankadan (Akbank ve Garanti Bankası) yanlışlıkla ikişer kere ödeme yaptık. Bu mükerrer ödemelerden dolayı Aralık ayında müşteri hizmetleri ile görüşüldü ve kendileri Ocak ve Şubat faturaları göndermeyerek bu yanlışlığı düzelteceklerini söylediler. Ocak ayında fatura gelmedi. Lakin Şubat ayında fatura gönderildi.


Şubat ayından beri firma ile faturanın iptali konusunda farklı müşteri temsilcileri ile defalarca görüşülmesine rağmen geçen iki aylık sürede bir gelişme kaydedilmediği gibi Şubat ayı gecikmiş fatura olarak görüldüğünden yayınımız kesildi.

Aslı 564 Okunma

Cevaplar

 • Aslı10 Mayıs 2014

  Sayın İlgili, 10/05/2014 tarihinde müşteri hattından görüşme yapıldığını dile getiriyorsunuz. Umarım bu varsayımınız ile ilgili olarak kanıtınız vardır. ( ses kaydı gibi) Zira müşteri olarak ne benim ile ne de başka biri ile bu görüşme yapılmıştır. Sorunun sadece geçiştirildiğini ve çözüm odaklı çalışmadığınızı düşünüyorum. Sorun artık yasal takibe intikal etmiştir. Elimizde olan dekontlar çift ödemeyi göstermektedir. Konu ile ilgili yazılı cevaplar beklemekteyiz. Bilginize,

 • D-Smart Temsilcisi10 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 10.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Aslı25 Nisan 2014

  Henüz şikayetim çözüm bulmadı. Firmanın ilgisizliği çok fazla

 • D-Smart Temsilcisi24 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön