24 Ağustos 2015

D-Smart Muhatap Bulamamak

D-Smart üyeliğimi sonlandırmak istiyorum ancak milattan önce bir çağda yaşadığımız için dijital TV hizmeti veren D-Smart' a ne telefonla ne de faks ile bu isteğimi iletemiyorum. Nereden bulaştık arkadaş. Yazık çok yazık.

Ercan 1.124 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi10 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 10.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Ercan25 Ağustos 2015

    Çocuklar inanmaz sizin bu tavrınıza. Ben hala faks ve telefonla ilgili birisine ulaşmaya çalışıyorum. Ama imkansız. Anlaşılan o ki sizden kurtuluş yok. Çevreme sizin ne kadar üst düzey bir firma olduğunuzu överek anlatıyorum. Ancak mors alfabesini öğrenmelerini söylüyorum önce ya da duman ile haberleşmeyi. Ben bunların hepsini denedim ve hala yetkili birisine ulaşamadım. Son çarem güvercin ayağına iptal dilekçemi yazarak tarafınıza göndermek olacak. Eğer bu da işe yaramazsa bir şişenin içine koyup denize bırakacam belki bin yıl sonra aboneliğim iptal olur.

  • D-Smart Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön