06 Temmuz
Yorum Yap
#10635792

D-Smart Mağduriyetim Giderilmedi!

01 Temmuz 2018 D-Smart günü üyeliğimin bitmesi ve de üyeliğimi uzatmayıp iptal sürecini müşteri temsilcisi ile yaptığım konuşma sonrasında gerekli iletişim bilgilerinin yazıldığı dilekçe ve de bana D-Smart tarafından verilen cihazlar ile müşteri temsilcisinin bana söylediği Eğitim Mahallesi Ata Caddesi Ihlamur sok. no.: 11 / * Balçova İzmir adresi ve de 0232 2775*** numaralı Canıtez Elektronik adlı D-Smart bayiliğine iletmem dahilinde üyelik sözleşmemin son bulanacağına dair sesli bildirim yapılmıştır. 30 Haziran Cumartesi günü D-Smart yetkilisinin bana söylediği bayiye gittiğimde, bayide bulunan yetkili sistemdeki sorundan dolayı bana cihazı teslim almayacağını bildirmiştir. Ben ise İzmir'den ayrılacağımı bir daha buraya gelemeyeceğimi bildirdiğim halde vede D-Smart yetkilisinin bana bırakabileceğimi söylediğini tekrar ederek cihazı ve de dilekçemi teslim almaması durumumda konuyu yasal zemine taşıyacağımı bildirerek ben bu cihazı bırakmakta ısrar edeceğimi söylediğimde bayi tarafından cihazı bırakır isem cihazımı dışarı kapının önüne konulacağını duymuş bulunarak tehdit edildim. Bu tehdit karşısında bayiden çıkıp fotokopisini çektirmeyi unuttuğum bir arka sokakta bir yerde oturarak D-Smart yetkilisine ulaşmaya çalıştım. Telefon bataryasının bitmeye yakın olmasından görüşmeyi sonlandırıp fotokopiyi çektirip tekrar bayiye gittim. Bu sefer bayiye gittiğimde bayide bulunan hanımefendi, dilekçemi de almayacağını benim hiçbir işlemimi yapmayacağımı gidip başka yerde yaptırmamı üstüne bir de hadi şimdi git getir avukatını göreyim hadi bırak cihazını onu da kapının önüne atayım diyerek tehdit ederek beni kovmuştur. Eve gelip derdimi D-Smart yetkilini arayıp durumu izah ettiğimde de D-Smart yetkilisi şikayetimin alındığını vede gerekli işlemlerin yapılacağı güvencesi ile işlemimi almıştır. 06 Temmuz 2018 gününe kadar beklememe rağmen hiçbir bilgilendirme bana yapılmaması üzerine yeniden D-Smart müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimin ne aşamada olduğunu öğrenmek için aradığımda şikayetimin kapalı olarak alındığı söylenip henüz şikayetimin bir yetkiliye ulaşmadığını öğrendiğimde bunca zamandır yaptığım şikayetlerin araştırılmadığını hiç kaile alınmadığı D-Smart yetkilisi tarafından duydum. Daha sonra arayan yetkili şikayetimin sonuçlandığını bu sonuçları benimle paylaşmaya mecbur olmadığını söyleyerek mağduriyetim hakkında hiçbir yardımda bulunmayarak sorunun çözüldüğü bildirilerek görüşmeyi sonlandırdılar. Bütün ses kayıtlarım olmasına rağmen mağduriyetim giderilmedi.

Ahmet 377 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet06 Temmuz

    İlgili bayi ile alınan ilgili gerekli aksiyonlar nelerdir bilmek istiyorum, gerekli bilgilendirme yapılmadığı takdirde mağduriyetimi uğradığım haksızlığı vede hakareti harcadığım zaman vede yol masrafları nasıl tarafınız tarafından telafi edilecek bilgilendirilmek istiyorum.

  • D-Smart Temsilcisi06 Temmuz

    Değerli Abonemiz, Şikayetinize istinaden 06.07.2018 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağladık.İlgili bayi ile ilgili gerekli aksiyonlar alınmıştır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları