30 Nisan 2018
Yorum Yap
#10388854

D-Smart Kurulumu Gecikti Ve Cihazı Arızalı

20.04.2018 tarihinde D-Smart ve TV üyeliğine başvurdum, aynı gün de D-Smart TV üyeliğim başladı ama internet kurulumum yapılmadı. Yasal olarak 5 gün içinde kurulum yapılması gerekiyordu. İnternet altyapısı eve kadar geliyor ve hiçbir sorun yok. İptal etmek istediğimde 150 gibi bir bedel çıkarılıyor ama sözleşmeyi yerine getirmeyen D-Smart. Aynı apartmanda başka kullanıcılarda tüm kanallar çekiyorken ben de büyük bir kısmı çekmiyor. Baby TV kanalı bazen çekiyor bazen çekmiyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ayar yaptırmaya çalıştı ama cihaz dondu, kendini resetledi vs. sonuç olarak internetim kala kurulmadı ve sağladığınız TV hizmeti kesinlikle sorunlu. Sorunlarımın giderilmesi aksi halde iptalini istiyorum.

İlker İlker 427 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi02 Mayıs 2018

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış olup 02.05.2018 tarihinde D-Smart İnternet aboneliğinizin aktivasyonu tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

 • D-Smart Temsilcisi01 Mayıs 2018

  Değerli Abonemiz, İnternet hat aktivasyon işlemleriniz takibimizdedir.Sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanılacaktır. Saygılarımızla.

 • İlker01 Mayıs 2018

  İnternet için hala iletişime geçilmedi. Yasal süreniz dolmasına rağmen niye hala internetim kurulmuyor.

 • D-Smart Temsilcisi30 Nisan 2018

  Değerli Abonemiz, Yaşamış olduğunuz teknik sorunla ilgili kontrollerinizin sağlanması için adresinize ücretsiz servis yönlendirmesi sağlanmıştır.Servis adresinize gelmeden tarafınızı arayarak randevu alacaktır. Teknik servisimiz tarafından yapılan kontrollerde ek kablolama ücretleri değişim ve servis ücretine dahil değildir. İnternet hat aktivasyon işlemleriniz takibimizdedir.Sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanılacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları