05 Ocak 2016

D-Smart Kullanım Sözü Aldıktan Sonra Kanallar Kapandı

Yaklaşık 2 ay önce aboneliğimin bitmesinin ardından defalarca telefonla aranıp 12 ay kullanım sözüme full paket tüm kanalları izleyebileceğim söylendi. Kullanım sözü verirken defalarca tüm kanalları kapsayan paket olduğunu teyit ettirmeme rağmen bugün bazı kanallarda "aboneliğiniz bu kanalları kapsamamaktadır" uyarısı aldım.


Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde bana bu uygulamanın yeni çıktığını yapacakları bir şey olmadığını söyledi ve dakikalarca tartışmama rağmen bir neticeye ulaşamadım. Kullanım sözü aldıkları için iptal etmem karşılığında fatura çıkacağını söylüyorlar. D-Smart gibi büyük bir firmanın bu şekildeki uygulaması inanılır gibi değil.

Ahmet 101 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi06 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.06.01.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi05 Ocak 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön