06 Haziran 2016

D-Smart Kötü Bir İletişim Merkezi!

Müşteri temsilcisi ile iletişime geçmem gereken süreç 15 dakika üzerinde, bu sürenin yasal sınırlar içerisinde olması gerekmektedir.

Adem 52 Okunma

Cevaplar

 • Adem15 Haziran 2016

  Sorunum hala giderilmemiş olup her gün 2 - 3 kere ikna ekibi tarafından aranmaktayım. Konunun kesinniyeti her seferinde firmaya bildirilmektedir. Konu tüketici tacizine dönüşmekte olup rahatsızlığımın firma yetkililerine iletilmesini rica ederim. Haksız yere alınmaya çalışılan fatura ise tahsilet ekibine aktarılmış olup ödenmesi konusunda taciz edilmekteyim üstelik D-Smart tarafından aynı zamanda alacaklıyım. Konunun bu noktada çözülmemesi sonunda tarafıma huzur bozma ve tüketici tacizi konu uyarınca hukuki işlem başlatılacağını bilginize arz ederim.

 • D-Smart Temsilcisi07 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi06 Haziran 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Adem06 Haziran 2016

  Firma SD yayını kestiğini ve bundan dolayı aboneliğimi iptal edeceklerini bildirdikleri ve abonelik iptalini onayladığım halde Sinema+Dizi+Spor (Hd) Paket Bedeli şeklinde fatura yansıtmaya devam etmektedirler. Ne HD televizyonum ne de HD uydu alıcım yok. Onaylanan iptal talebinin yerine getirilerek tarafımca fazladan tahsil edilmeye çalışılan faturaların iptali konusunda firma yetkililerince araştırma yapılmasını rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön