05 Şubat 2014 #2277154

D-Smart Karşılığı Olmayan Faturanın İadesini Yapmıyor

20 Kasım tarihinde gecikmiş faturamı ödemek için garanti internet şubesini kullandım. Sistemde 125.24 TL’lik bir tutar görünüyordu & bunu fatura bedeli zannederek ödedim. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımda bunun mart ayına ait ödenmemiş fatura olduğunu söylediler fakat otomatik ödeme talimatım vardı & ödenmemiş olması imkansızdı.


5 dakika sonra görüştüğüm kişi geri aradı ve bunun mart ayına ait bir fatura olmadığını internet abone değişikliğinden kaynaklanan bir tutar olduğunu söyledi. Oysa ben 4 yıldır D-Smart’ın internetini kullanıyorum ve hiçbir farklı firmaya geçiş yapmadım. Bu durumu 29 Kasımda şikayet ettim, her aradığımda kaydınız alındı dönüş yapacağız diyorlar fakat 2 aydır dönüş yok.

Mustafa 131 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa05 Mart 2014

  d-smart 28 şubat cuma günü iade'yi gerçekleştirmiştir. böylece haksız olarak alınan paramı 3 AY 8 GÜN sonra geri almış oldum. bu kadar zaman, yazışma ve telefon görüşmesine değermiydi bilmiyorum. bir özür bile dilememeleri firmanın müşterilerine olan saygı derecesini açıkça gösteriyor.

 • Mustafa23 Şubat 2014

  dsmart müşteri hizmetleri 18 şubat tarihinde aradı ve var olmayan fatura iadesini 21 şubat tarihinde yapacaklarını belirttiler. fakat üzerinden 3 gün geçti iadeyi halen yapmadılar. sorun 3 ayı geçti halen çözümlenmedi.

 • Mustafa14 Şubat 2014

  bu şikayet ile ilgili firma cevap yazdı görünüyor fakat şikayet ile ilgili herhangi bir cevap yok, sadece geri dönüş yapacaklarını yazmışlar..

 • Mustafa08 Şubat 2014

  en kısa sürede geri dönüş yapacağız cevabı ne kadar güzel !? 29 Kasım'dan beri cevap bekliyorum. şikayet var'a yazalı 3 gün oldu halen dönüş yok !!

 • D-Smart Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön