19 Eylül 2016

D-Smart Kapatma Süreci

D-Smart isimli kendisini çok kurumsal olarak lanse eden firmayı ne yazık ki 2 sene taahhüt vererek kullandım. Son 3 aydır kullanmama rağmen faturayı ödemek mecburiyetindeydim. Taahhüdün son 2 ayında müşteri temsilcileri beni onlarca kez aradılar. Her birisine kullanmayacağımı ve beni bir daha bu konudan ötürü rahatsız etmemelerini rica ettiğimi belirttim. Onca ikazıma rağmen bana üyeliği kapattırmak için müşteri hizmetleri ile görüşmem gerektiği söylendi. Son kez aradım ancak oradaki arkadaş benim üyeliğimi iptal etmek yerine 20 dakika boş boş konuşarak pazarlık yapmaya kalkıştı. Demem o ki insanları saf yerine koyarak kayıt sürecini 10 dakikada tamamlayan bu firma nasıl olur da kapatma sürecinde müşteriyi bu kadar sıkıntıya düşürür? Zaten memnun kalmadığım bir platformdan bir an önce kurtulmak isterken işlerin bu kadar sarpa sarmasından şikayetçiyim.

Mehmet 89 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 20.09.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi19 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön