27 Ekim 2016 #6785548

D-Smart Kapatma İşlemleri Sonrası Erol Hukuk Bürosu Mesajları

İptalini gerçekleştirip ilişiğimi kestiğim D-Smart, bir ay sonrasında bana borcumdan dolayı bahsi geçen hukuk bürosu aracılığıyla borcumun olduğunu ve hakkımda hukuki sürecin başlatılmaması için uyarı mesajı atmış! Anlamadığım, acaba bu D-Smart'ın ayrılan müşterilerine sunduğu özel bir hizmet mi, yoksa yeni bir kandırma sistemi mi?

hak

Gökhan 1.555 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan28 Ekim 2016

    Konu şuymuş anladığım kadarıyla; Sene 2014 de aboneliğim başladı, 2015 yılında bi süre yan oda almışım ve tahüüt vs. yoktu (ki iptal ederken on kere müşteri hizmetlerine sordum onlarda bir cezai ücret vs. olmadığını istediğim zaman iptal edebileceğimi söyledi) faturalarım tek bir faturada ödeniyordu ve iptal ettiğim de nedense bir son fatura ödememişim (ki bir aboneliği sonlandırmak için her şirkette ne olursa olsun borcunu kapamadan aboneliğini kapamaz) cihaz iadesi yapmışım faturalarımı sürekli ödemişim ama haberim yok ki bu zamana kadar ödenmemiş bir tutarım varmış? Her neyse... Sorduğum da arkadaşa dün eğer aboneliğim devam etseydi bu "gizli" faturayı 2 yıl sonra aboneliğimi kapattığım zaman mı söyleyecektiniz diye cevap yok! Anladığım kadarıyla saçma sapan bir olayı D-Smart kendine birkaç yıl boyunca koz olarak saklamış ve şimdi abone sonlandıran bir çok kişiye (internetten okuduğum) böyle bir son kazanç sağlamayı uygun görüyor.

  • D-Smart Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 27.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi27 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön