18 Eylül 2014 #2695705

D-Smart Kapatma İşlemi!

Taahhüt süresi dolan D-Smart aboneliğimi iptal edip D-Smart+İnternet olarak tekrar açtırmak istiyordum fakat Ağustos ayında biten sözleşmem için dilekçemi D-Smartın 2 fax numarasına 1 Eylülden itibaren 7 gün boyunca değişik saatlerde göndermeye çalışmama rağmen D-+Smart kaynaklı problem nedeni ile gitmedi. 7 Eylülde mail yolu ile yaptığım başvuru ancak 14'ünde neticelendi. Eylül ayı faturasını 1 Eylül'de çok hızlı bir şekilde kesebilen D-Smart kapatma işlemi için kaplumbağa hızında hareket ederek 14 gün bekletti. Eylül faturasının tamamını istemekte Fatura yapılandırması yapacağını fazla alınan günlerin parasının iade edileceğini söylemektedir. D-Smartın kalitesiz politikasından şikayetciyim.

Samet 167 Okunma

Cevaplar

  • Samet25 Eylül 2014

    Müşterilerinizi kale almadığınızı belirtmiştim, 18 Eylülde geri dönüş yapılacak demiştiniz. 25 Eylül oldu geri dönüş yapılmadı. Zaten yapacağınızı düşünmüyordum.

  • D-Smart Temsilcisi18 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön