16 Temmuz 2016

D-Smart Kanalların Çoğunda Sinyal Yok

D-Smart'ta 1hafta olmadan kanalların çoğunu sinyal alınamadığı için görüntüleyememeye başladım. Müşteri hizmetlerini aradığımda bayram sebebiyle teknik servis hizmeti veremediklerini dile getirdiler. Bugün kendilerini aradığımda 45 TL tutarında bir servis ücreti karşılığı olduğunu söylediler. Ben de, ücretin problem olmadığını, ancak 1 haftada bozulan bir sistemin bedelini ödememin mantıksız olduğunu dile getirdim. Bu konuda yapabilecekleri bir şey olmadığını, teknik servis ile görüşürsem onların ücretsiz hizmet verebileceğini söylediler.


Teknik servis D-Smart'ın ücretsiz hizmet olarak kayıt açması gerektiğini belirtti. Tekrar D-Smart'ı aradığımda yapabilecek bir şey olmadığını söylediler. Ben de aldığım hizmeti iptal ettirmek istediğimi söyledim. Sistemsel hata var sonra arayın dediler. Ben de sizi ve teknik servisi aramaktan bıktım., siz geri arayın dediğimde biz müşteri arayamıyoruz.

Ramazan 329 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 21.07.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Ramazan19 Temmuz 2016

    Evet gün içinde 1 kere ulaşamadınız ve sonrasında da tekrardan aramadınız. Ülkede yaşanılan malum olaylar ve ben bi çok kanalı izleyemiyorum, yetkilinize cezasını bile ödicem iptal edin diyorum sistem hatası diyor, yapamıyorum diyor, dolayısıyla başka bir hizmete başvuramıyorum. Bugün servis geldi ve sorunu çözdü + çatıya çıkıp antene baktı diye ek olarak 25 TL toplamda 70 TL talep etti. Normal şartlar altında pes etmek değil ödemeye razı olduğum 100 küsur ceza 500 de olsa öder sizin gibi menfaatçi bir kurumdan hizmet almazdım ama malum durumdan ötürü uğraşmamayı tercih ettim. Ama sanmayın ki bir müşteri kazandınız, gerek sosyal medya gerek çevremde bol bol reklamınızı yapacağımdan emin olun.

  • D-Smart Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön