12 Aralık 2015

D-Smart Kanalları Ücretlendirmeye Tabi Tutmak

Tahmini 7 yıllık D- Smart abonesiyim, SD yayınların son bulup şifresiz izlediğimiz kanalların kapatılıp HD yayın bahanesiyle eski üyeleride ücrete tabi tutulmaktadır. Oysaki bunlar bize satılırken ücrete tabi diye bir şey yoktu en azından eski abone olarak haklarımızın geri verilmesini isterim.

Serdar 40 Okunma

Cevaplar

  • Serdar18 Aralık 2015

    Kendi imkanlarımla HD kutu alabilirim kendi kullandığım uydu alıcısını verme teraftarı değilim peki HD uydu alıcısı aldığım zaman yayınlarınızı tekrar izleye bilirmiyim?

  • D-Smart Temsilcisi14 Aralık 2015

    Değerli Abonemiz, Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi14 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön