23 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10699721

D-Smart Kanallarda Sinyal Problemi!

D-Smart abonesiyim çoğu kanalım sinyal yüzünden kapalı. Müşteri hizmetlerini arıyorum antenden ya da kablolardan kaynaklı demekte. Anten ayarı yaptırdım kablo değiştirdim sorun yine devam ediyor.


Müşteri hizmetlerinden destek istiyorum 45 TL karşılığından servisi yönlendirebilirim diyorum. Şu anda paramla resmen rezil oldum, hakkımı helal etmiyorum.

Halil Halil 257 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Halil24 Temmuz 2018

    Sizin sinyal sorununuz için ben neden para odemk durumundayım. Hizmet alamadığım halde her ay düzenli fatura ödüyorum. Buradan tekrar ve tekrar yazıyorum sakın ola D Smart'a bulaşmayın sorunum halen devam etmekte

  • D-Smart Temsilcisi24 Temmuz 2018

    Değerli Abonemiz; Çağrı Merkezimiz tarafından çözümlenemeyen ve fiziksel müdahale gerektiren teknik sorunlarda Teknik Servislerimiz size hizmet vermektedir. Teknik servisimiz tarafından yapılan kontrollerde ek kablolama ücretleri değişim ve servis ücretine dahil değildir. Bu hizmet ücreti fiziksel bağlantı kaynaklı sorun karşılığında servis bedeli olarak 45 TL alınmaktadır. 23.07.2018 tarihinde adresinize ücretli servis yönlendirmesi sağlanmıştır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler