31 Ekim 2016 #6822633

D-Smart Kanal Bilgisi Verilmiyor

Özellikle Smart Spor kanalında çıkan Wwe programı için D-Smart aldık. Hiçbir bilgi vermeden programı yayından kaldırdılar, üstelik müşteri hizmetlerini aradığımızda programdan haberleri bile yok. Kullandıkları ifade ''çıkmıyorsa yayından kalkmıştır! '' gibi müşteri hizmetleri kalitesine yakışmayan kaba ifadeler. Üstelik taahhütlü girdiğimiz için çıkamıyoruz da. Üye olduğuma bin pişman olduğum ve asla muhatap bulamadığım, bulsam da cevap alamadığım gayriciddi bir firma.

Pınar 500 Okunma

Cevaplar

 • Pınar08 Aralık 2016

  Verdiğiniz alakasız yanıtlarla abonelerinize ne kadar önem verdiğiniz ortada.

 • Pınar01 Kasım 2016

  Sorun, programın yayından kalkmasından ziyade, müşterilerinize bilgilendirme yapılmadığı gibi müşteri hizmetlerinde çalışan kişilerin konudan bihaber olması. Üslupları ve bilgisizlikleri hiç hoş değil. Biz sadece bu program için dsmart aldık. Program yayından kalktıysa D-Smart olarak taahhüt iptali konusunda mağdur etmeyip yardımcı olunamaz mı?

 • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Abonemiz, ABONE, D-SMART uydu platform hizmetleri kapsamında sağlanan program, kanal ve içeriklerin, belirli lisans dönemleri için lisanslanmış ve tüketicilere sunulmakta olduğunu, abonelik süresi içerisinde söz konusu program, kanal ve içeriklerin lisans sürelerinin sona ermesi ve başkaca zorunlu nedenlerle program,kanal ve içeriklerin artık sunulamaması ve değişiklikler olması halinde D-SMART’ın bir sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Saygılarımızla.

 • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön