15 Mart 2016

D-Smart Kampanya

2 yıldır TV ve internet paketi kullanan, D-Smart kullanıcısıyım. Anlaşmalı 63.00 TL fatura geliyor. 45 gün önce müşteri hizmetlerinden aradılar 5 TL karşılığında bütün kanalların açılacağını söylediler. Akşam eve gittiğimde sadece spor kanalları açılmıştı ve bana söylenen böyle değildi. Müşteri hizmetlerini arayıp telefonların dinlenmesini talep ettim. Telefonlar dinlendikten sonra beni haklı gördüler ve beni arayan müşteri hizmetlerindeki arkadaş özür mahiyetinde yeni taahhütle Şubat 2017'ye kadar ayni fiyatla devam edeceğimi ve 6 ay mega paketin hediye olduğunu söyledi. Bu ay 78.17 TL fatura geldi. Dün akşam müşteri hizmetlerini aradım ve spor paketi üyesi olduğum söylendi. Bana zaten hediyeli mega paket kullanıcıyım nasıl spor paketine üye olurum. Müşteri hizmetlerindeki arkadaş hediyenin bir bedeli var dedi bu nasıl bir mantık ben bunu kabul etmiyorum. Yer bitti.

Şener 95 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi16 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.03.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi15 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön